Firmamız Hakkında

PROTEKNİK OTOMASYON SİSTEMLERİ olarak kurumsal otomasyon çözümlerimiz  ile siz değerli müşterilerimize gelişen teknolojinin en güncel ve en kaliteli halini hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz. Kendini sürekli yenileyen teknolojik olanaklar ile üretim maliyetlerinizi azaltmak amacıyla her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek  için kendimizi yeniliyoruz.

MODELHANE için Bilgisayarlı Kalıp Hazırlama Sistemi

KESİMHANE için Kumaş Serim Makinesi İMALATI ve masaları İMALATI yapmaktayız. Türkiye’de ve yurt dışında siz değerli müşterilerimizin, lider, alternatif  iş ortağı olarak istikrarlı ve başarılı ilerleyişimizi  sizden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, beklenti ve talepleriniz doğrultusunda iş süreçlerimizi teknoloji  yatırımlarıyla geliştiriyoruz.

Çağdaş  dünya teknolojilerini sizin adınıza takip ediyor. Yine bu noktada siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor ve optimum maliyet ile hizmetinize sunuyoruz.

Siz de ürün veya hizmetimiz  ile ilgili  her türlü soru, öneri  ve şikayetleriniz için uzman kadromuza (0212) 438 38 93 pbx veya r.utku@proteknikotomasyon.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

PROTEKNİK OTOMASYON olarak sizler için, en iyisini yapmaya hazırız. Tüm hizmetlerimiz %100 müşteri  memnuniyeti  sağlamak amacı ve inancıyla sunuyoruz.

PROTEKNİK OTOMASYON’u tercih ettiğiniz  için  teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...

PROTEKNİK OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.